Katowice: Uprawiali seks na Mariackiej. Nakrył ich przypadkowy przechodzień. Mamy nagranie! [WIDEO]

2020-09-18 12:11
Katowice: Uprawiali seks na środku ulicy Mariackiej. Ktoś ich nagrał. Wideo krąży po sieci
Autor: screen instagram/autor nieznany Katowice: Seks na środku ulicy Mariackiej. Para została nagrana

Po sieci krąży wideo, na którym widać parę uprawiającą seks na środku ulicy Mariackiej w Katowicach. Bezwstydne zachowanie pary kochanków zostało zarejestrowane prawdopodobnie w sobotę, 12 września w nocy lub też w niedzielę nad ranem. Seks na Mariackiej w Katowicach to ostatnio gorący temat do rozmów dla mieszkańców miasta, a wideo z parą kochanków w roli głównej bije rekordy popularności. Ulica Mariacka to najbardziej popularny imprezowy deptak w Katowicach. Jak widać niektórzy poimprezowali trochę za bardzo.

Spis treści

  1. Katowice: Uprawiali seks na środku ulicy Mariackiej
  2. Seks na Mariackiej w Katowicach. Policjanci nie dostali zgłoszenia
  3. Seks w centrum Katowic. To nie pierwszy raz
  4. Co grozi za seks w miejscu publicznym?
  5. Seks na Mariackiej w Katowicach. ZOBACZ WIDEO

Katowice: Uprawiali seks na środku ulicy Mariackiej

Seks w miejscu publicznym? Takie sytuacje się zdarzają. Rzadko, ale jednak. Szczególnie jeśli melanż poniesie trochę za bardzo. Seks na Mariackiej w Katowicach wzbudził ostatnio emocje wśród mieszkańców stolicy województwa śląskiego. Po sieci krąży filmik umieszczony na Instagramie. Widać na nim parę kochanków, którzy oddają się miłosnym uciechom na środku ulicy Mariackiej w Katowicach. Ten popularny imprezowy deptak jest miejscem, gdzie w weekendy bawi się wiele osób. Trudno tam o prywatność. Szczególnie jeśli uprawia się seks na środku ulicy. Nagranie z tego incydentu bije rekordy popularności w sieci. Co ciekawe jednak, sprawa nie jest znana policjantom. Całego zajścia nie zarejestrował też miejski monitoring. Seks na Mariackiej w Katowicach ujdzie bezwstydnej parze na sucho?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uprawiali SEKS w centrum miasta! Nagrali ich przechodnie! Bohaterka nagrania ukarana!

Seks na Mariackiej w Katowicach. Policjanci nie dostali zgłoszenia

Jak informuje st. sierż. Agnieszka Żyłka, rzecznik katowickiej policji, funkcjonariusze nie interweniowali w sprawie nieobyczajnego zachowania na ulicy Mariackiej.

- Patrole przez 24 godziny na dobę dbają o bezpieczeństwo w centrum miasta, ale funkcjonariusze nie są w stanie zauważyć każdego incydentu. Najwidoczniej nikt nie poczuł się również urażony tym nieobyczajnym zachowaniem, ponieważ sprawa nie została zgłoszona - mówi mł. asp. Żyłka w rozmowie z portalem katowice.naszemiasto.pl.

Całego zajścia nie zarejestrowały również kamery Katowickiego Inteligentnego Systemy Monitoringu i Analizy. Na samej Mariackiej znajdują się 4 kamery, ale dyspozytor żadnego podejrzanego zachowania nie zauważył.

Seks na Mariackiej w Katowicach okazał się bezkarnym wybrykiem?

Seks w centrum Katowic. To nie pierwszy raz

To nie jest pierwsza sytuacja w Katowicach kiedy to para kochanków uprawia seks w miejscu publicznym. W sierpniu 2018 roku pewna para uprawiała seks oralny na ławce przed urzędem miasta. To było o tyle dziwne, że podczas tej czynności seksualnej po prostu... zasnęli.

CZYTAJ WIĘCEJ: Katowice. Zasnęli podczas uprawiania seksu na ławce pod urzędem miasta [ZDJĘCIE]

Co grozi za seks w miejscu publicznym?

Para, która zabawiała się na ulicy Mariackiej ma szczęście, że nikt nie zgłosił tego zdarzenia policji. Kochankom się upiekło, bowiem za seks w miejscu publicznym grozi bardzo konkretna kara.

Zgodnie z artykułem 140 - ustawa Kodeks Wykroczeń:

Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Oczywiście wysokość kary może się różnić w zależności od interpretacji całego zdarzenia oraz oceny tego jak duża była społeczna szkodliwość tego czynu. W skrajnych wypadkach zasądzony może zostać areszt od 5 do nawet 30 dni.

Za seks na Mariackiej prawdopodobnie nagrani kochankowie w ogóle nie odpowiedzą.

Seks na Mariackiej w Katowicach. ZOBACZ WIDEO

Seks na Mariackiej w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE