Katowice: ukradli zegarek w Supersamie. Rozpoznajesz ich?

i

Autor: KMP Katowice

Katowice: ukradli zegarek w Supersamie. Rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA]

2020-01-07 11:33

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których można zobaczyć dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież zegarka z jednego ze sklepów rtv agd w katowickim Supersamie. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości ludzi widocznych na zdjęciach.

Ukradli zegarek. Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży zegarka typu smartwatch. Sprzęt o wartości ponad 1,8 tys. zł. zniknął 13 grudnia 2019 r. w sklepie z artykułami rtv i agd w centrum handlowym przy ul. Skargi w Katowicach. O kradzież podejrzanych jest dwóch mężczyzn, którzy byli tego dnia w Supersamie. Nagrał ich monitoring. Teraz policja publikuje te zdjęcia i prosi o pomoc w namierzeniu sprawców.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych o kradzież prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 38 50, 32 200 38080 lub e-mail kp6@katowice.ka.policja.gov.pl  - czytamy w komunikacie policji. Wszyscy zgłaszający mają zapewnioną anonimowość.

Zobacz zdjęcia z monitoringu:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE