Katowice: Rozpoczął się remont ulicy Grażyńskiego. Będą utrudnienia dla kierowców

2020-02-12 8:58 Agnieszka Kucjas-Karkoszka
Remont ulcy Grażyńskiego
Autor: Google maps

Dzisiaj, 12 lutego rozpoczął się remont ulicy Grażyńskiego w katowickiej dzielnicy Koszutka. Remont będzie prowadzony na odcinku od Sokolskiej do bloku z numerem 17. Zostanie wymieniona nawierzchnia droga, a także chodniki. To oznacza utrudnienia dla kierowców. Na Grażyńskiego ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

Remont ulicy Grażyńskiego w Katowicach

Wymiana nawierzchni, remont chodników i parkingów. Rozpoczyna się wart 600 tysięcy złotych remont ulicy Grażyńskiego w katowickiej dzielnicy Koszutka. Przez kilka miesięcy drogowcy będą pracować na fragmencie drogi od ulicy Sokolskiej do Grażyńskiego 17. Kierowcy będą się musieli liczyć z utrudnieniami. Jak mówi Ewa Lipka z katowickiego Urzędu Miasta - droga cały czas będzie przejezdna, jednak okresowo może być w tym miejscu wprowadzony ruch wahadłowy lub częściowe zawężenie jezdni.

- W toku prowadzonych prac kierowcy muszą się liczyć z połówkowym wyłączeniem drogi bądź czasową zmianą organizacji ruchu. Natomiast na pewno ta ulica będzie przez cały okres remontu przejezdna - wyjaśnia Ewa Lipka.

Remont ulicy Grażyńskiego ma potrwać do 13 kwietnia.