Katowice: Onanizował się w autobusie na oczach 14-latki.To już jego kolejny taki wybryk!

2021-02-04 7:49
Katowice: Onanizował się w autobusie na oczach 14-latki. Jest już w rękach policji
Autor: KMP Katowice

Policjanci z Katowic złapali już mężczyznę, który onanizował się w autobusie linii nr 910 na oczach 14-latki. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Dzięki temu udało się ustalić tożsamość podejrzanego.

Katowice: Policja złapała mężczyznę, który w autobusie onanizował się na oczach 14-latki

Po szerokiej publikacji wizerunku podejrzanego mężczyzny w mediach, policjantom udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który 9 listopada 2020 roku onanizował się na oczach 14-letniej dziewczynki. Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w autobusie linii 910, w trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach.

Policjanci ustalili, że mężczyzna którego poszukują jest już... w areszcie. Trafił tam w sprawie "o podobnym charakterze". Okazuje się, że to nie pierwszy wybryk tego onanisty. Służby miały już zgłoszenia dotyczące obscenicznego zachowania zatrzymanego właśnie mężczyzny.

Pod stadem jeleni załamał się lód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE