Katowice: Niebezpieczne manewry dwóch kierowców Audi tuż przed tunelem. O co im chodziło? [WIDEO]

2020-09-07 8:45
Katowice: Niebezpieczne manewry dwóch kierowców Audi tuż przed tunelem. O co im chodziło? [WIDEO]
Autor: Youtube/StopCham Zajeżdżanie drogi, wymuszanie. Kamerka zarejestrowała dziwne zachowanie dwóch kierowców Audi

Czasem trudno zrozumieć zachowanie niektórych kierowców na drodze. Bo jak wytłumaczyć to, co wyprawiają kierowcy Audi w Katowicach? Zobaczcie nagranie z kamerki samochodowej wykonane kilka dni temu i sami oceńcie o co chodziło kierowcom Audi.

Katowice: Dziwne zachowanie kierowców Audi

Zajeżdżanie drogi, hamowanie przed maską, niebezpieczne zmienianie pasa ruchu. Tak zachowywali się dwaj kierowcy Audi na drodze w samym centrum Katowic. Do zdarzenia doszło na początku września tuz przed wjazdem do tunelu w Katowicach. Wszystko nagrała kamerka samochodowa, a filmik trafił na kanał Stop Cham na Youtube.

Nagranie z tego zdarzenia zobaczycie poniżej.

O co chodziło kierowcom Audi? Naprawdę trudno powiedzieć. Wiadomo jedynie tyle. że na drodze zachowywali się bardzo nieodpowiedzialnie i stwarzali zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

- Gdy widzę czarne BMW/Audi, to jest duże prawdopodobieństwo, że za chwilę będzie ciekawie. Oni po mieście chcą jeździć jak u siebie na wsi, zupełnie nie zważając na innych uczestników ruchu drogowego - komentuje jeden z użytkowników "Wykopu".

Takie zachowania kierowców konkretnej marki samochodów sprawia, że utrwalają się stereotypy, które mówią o tym, że kierowcy BMW czy też Audi właśnie, często traktują publiczne drogi jak swoja własność. Jak oceniacie zachowanie kierowców, które zostało zarejestrowane przez kamerkę samochodową?

Zobacz także: Kolizja w centrum Katowic. Wymusił pierwszeństwo, a potem próbował uciec. "Wróc tam i zachowaj się jak gość" [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE