Kadr z filmu Brzdąc

i

Autor: internet

Katowice: Charlie Chaplin chodził między samochodami. Interweniowała policja [FOTO]

2021-12-17 11:26

Mężczyzna przebrany za Charliego Chaplina chodził po ulicach Katowic. Dlaczego w tej sprawie interweniowała policja? To, że pomiędzy stojącymi na czerwonym świetle samochodami często przechodzą osoby zbierające datki albo proponujące umycie szyby, nie jest już dla wielu kierowców niczym nadzwyczajnym. Ale gwiazda kina niemego to coś nowego.

Charlie Chaplin na ulicach Katowic

O zdarzeniu poinformował na swoich social mediach portal Katowice Dziś. Niecodzienny widok mieli kierowcy, którzy wczoraj zatrzymali się na światłach w Katowicach w rejonie skrzyżowania ulic Złotej i Brackiej. Między czekającymi na zielone światło samochodami, chodził mężczyzna w przebraniu najsłynniejszego hollywoodzkiego aktora kina niemego Charliego Chaplina. Policjantów o nietypowym widoku zawiadomił jeden z kierowców zdziwiony tym niecodziennym widokiem. Przedstawiciel katowickiej policji poinformował, że był to obywatel Rumunii. Mężczyzna, wykorzystując czerwone światło, chodził od samochodu do samochodu, zbierając datki. Mężczyzna został pouczony przez policjantów, ostatecznie opuścił skrzyżowanie.

 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Siemianówka. Zaskakujące odkrycie w pociągu towarowym z Białorusi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE