Katowice: Kobieta szeryf w białym Audi ruga innego kierowcę. "Jedzie pan pasem dla karetek" [WIDEO]

2021-01-27 11:34
Katowice: Kobieta szeryf w białym Audi ruga innego kierowcę. Jedzie pan pasem dla karetek [WIDEO]
Autor: Youtube/Frustracje Drogowe

Do kuriozalnej sytuacji drogowej doszło w Katowicach. Podczas porannego szczytu komunikacyjnego pewna kobieta kierująca białym audi zatrzymała się w okolicy zjazdu do centrum miasta z A4 w rejonie AWF-u. Kobieta wysiadła z samochodu i pouczyła jednego kierowcę, że ten jedzie... pasem dla karetek. Na miejscu pojawiła się policja. Jak to się skończyło? Zobaczcie nagranie!

Kobieta szeryf w białym Audi do innego kierowcy: Jedzie pan pasem dla karetek

Nagranie z kuriozalnej sytuacji drogowej w Katowicach pojawiło się kilka dni temu na popularnym kanale na YouTube - Frustracje Drogowe. Widać po otoczeniu, że nie jest to świeża sytuacja, ale w tym momencie nie ma to znaczenia.

Na nagraniu widzimy sytuację, w której podczas porannego szczytu komunikacyjnego wielu kierowców próbuje zjechać z autostrady A4 do centrum miasta. Przy zjeździe dwa pasy zwężają się do jednego. Akurat w jednym z pasów jedzie karetka pogotowia na sygnale, więc wszyscy kierowcy muszą zjechać na prawy skrajny pas, żeby zrobić miejsce dla pojazdu uprzywilejowanego.

Po tym jak karetka już przejechała, pozostałe samochody ustawiają się przed zwężeniem na dwóch pasach, żeby przy samym zjeździe ruch odbywał się płynnie metodą "na suwak". Widać jednak, że kobieta kierująca białym audi jest nieco zdezorientowana i nie do końca wie jak się zachować gdy inny pojazd mija ją z lewej strony i ustawia się w zasadzie pomiędzy dwoma pasami.

Po chwili wysiada z samochodu i od razu kieruje pretensje do kierowcy nagrywającego zdarzenie.

- Jedziesz pan pasem... którym? Coś Pan zrobił? - pyta zirytowana kobieta. A po chwili dodaje "Jedzie pan pasem dla karetek".

Jak cała sytuacja się zakończyła? Kobieta z białego audi zadzwoniła na policję i przyjęła mandat za spowodowanie kolizji 450 zł i 6 punktów karnych.

Kamil Durczok stanął przed sądem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE