Katowice: Wyciągnął nóż i zażądał pieniędzy. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA I WIDEO Z MONITORINGU]

2019-11-27 10:59

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu sklepowego, na których widać mężczyznę, który z nożem w rękach dokonał rozboju. Policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy. Zobaczcie zdjęcia i film z monitoringu.

Groził nożem ekspedientce w sklepie w Katowicach

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą sprawę rozboju z użyciem noża. Do tego zdarzenia doszło 13 listopada 2019 r. około 22.30 w sklepie spożywczym przy ul. Lelków w Katowicach.

Poszukiwany mężczyzna przy użyciu noża zastraszył dwie osoby znajdujące się w sklepie, a następnie zażądał wydania gotówki z kasy. Jego wizerunek zarejestrował monitoring.

Policja ustaliła też rysopis mężczyzny: wiek około 25-30 lat, krępej budowy ciała, jasny kolor oczu i zakrzywiony nos. Podejrzewany ubrany był w czarna bluzę z kapturem z logo koloru czerwono-zielono-żółtego na wysokości lewej strony klatki piersiowej, czarne spodnie dresowe, szare buty sportowe z biała podeszwą, czarny szal – chusta zasłaniająca twarz i rękawiczki koloru – szaro-czarnego z zielonymi przeszyciami.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 2002000, 32 2002303 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Całe zdarzenie wyglądało niezwykle groźnie. Uzbrojony mężczyzna był niezwykle agresywny. Wymachiwał nożem na prawo i lewo, a także wygrażał pracownikom sklepu. Zobaczcie całą sytuację na filmie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE