Katowice: Dramat na Osiedlu Tysiąclecia. 21-latek rzucił się na starszą kobietę, która zwróciła mu uwagę

i

Autor: Śląska Policja

Katowice: Dramat na Osiedlu Tysiąclecia. 21-latek rzucił się na starszą kobietę, która zwróciła mu uwagę

2021-11-03 9:08

Do skandalicznych scen doszło w jednym z mieszkań na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Pijany mężczyzna zaatakował osoby, które zwróciły mu uwagę, że głośno się zachowuje. 21-latek wtargnął do mieszkania 81-letniej kobiety i dotkliwie ją pobił, w wyniku czego kobieta straciła przytomność.

Skandal na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. 21-letni mężczyzna dotkliwie pobił 81-letnią kobietę, która chwilę wcześniej zwróciła mu uwagę na jego głośne zachowanie. Jego agresja została skierowana również na dwie inne osoby, a kolejnej groził pozbawieniem życia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, a także służby medyczne. nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala.

- Mundurowi zatrzymali 21-latka w mieszkaniu poturbowanej seniorki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna przebywał na przyjęciu u znajomych. Kiedy wyszedł na klatkę schodową zaatakował starszą kobietę, która zwróciła mu uwagę za jego głośne zachowanie. Podejrzany został umieszczony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa, naruszenia miru domowego, uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice-Zachód zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego więzienia - informuje katowicka policja.

Pogadane z Dawidem Kwiatkowskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE