Katowice: Bezczelny złodziej samochodów został nagrany na stacji benzynowej. Rozpoznajesz go?

2021-02-05 13:20

Policjanci z Katowic opublikowali nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież samochodu. Do kradzieży doszło na parkingu przy Chorzowskiej. Podejrzany chwilę później zajechał na stację benzynową, żeby zatankować. Tam został nagrany przez kamery monitoringu. Rozpoznajecie go? Dajcie znać policji.

Katowice: Bezczelny złodziej samochodu pojechał zatankować skradziony pojazd. Nagrała go kamera monitoringu

Policjanci z Katowic proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny podejrzewanego o kradzież samochodu z parkingu przy ulicy Chorzowskiej. Do tego zdarzenia doszło już całkiem dawno temu, bo 24 lipca 2020 roku. Policja jednak nie zdołała złapać podejrzanego i teraz zwraca się o pomoc do internautów.

- W tym samym dniu, w którym doszło do kradzieży, skradziony pojazd był tankowany na jednej ze stacji paliw w pobliżu autostrady A1 na terenie województwa łódzkiego, gdzie wizerunek podejrzewanego mężczyzny został zarejestrowany przez system kamer monitoringu - czytamy w policyjnym komunikacie.

- Jeżeli ktokolwiek z Państwa rozpoznaje mężczyznę widocznego na zapisie monitoringu, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową katowickiej komendy pod nr tel. 47 85 123 10, 47 85 125 55 lub pod adresem e-mail: samochodowe@katowice.ka.policja.gov.pl - apelują policjanci.

Bezczelny złodziej samochodów został nagrany na stacji benzynowej. Rozpoznajesz go?

Skradziony pojazd był wart 140 tys. zł. Policjanci zdołali odzyskać samochód, który został odnaleziony na terenie województwa mazowieckiego. Nadal nie ustalono tożsamości podejrzewanego mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE