Katowice: Bezczelna kradzież samochodu pocztowego. Złodziej wszedł do auta jak do siebie [WIDEO]

i

Autor: Screen YouTube/Frustracje Drogowe Kradzież samochodu pocztowego w Katowicach

Katowice: Bezczelna kradzież samochodu pocztowego. Złodziej wszedł do auta jak do siebie [WIDEO]

2020-12-17 7:57

Ależ zuchwała kradzież! W Katowicach złodziej wsiadł do samochodu pocztowego i po prostu odjechał. Pracownik poczty niestety nie zachował ostrożności, a takie sytuacje jak widać są bezlitośnie wykorzystywane przez złodziei. Na szczęście całe zdarzenie zostało nagrane przez sklepowy monitoring.

Katowice: Zuchwała kradzież samochodu pocztowego

Po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie "okazja czyni złodzieja". Kilka dni temu w Katowicach doszło do bezczelnej kradzieży samochodu pocztowego spod jednego z osiedlowych sklepów spożywczych. Pracownik poczty zaparkował pod sklepem, a następnie wziął kilka ze środka kilka paczek i ruszył z nimi do sklepu.

Kierowca nie zachował jednak czujności. Co widać na nagraniu z monitoringu, które na swoim kanale "Frustracje drogowe" umieścił pan Jakub. Pracownik poczty zostawił otwarty samochód, prawdopodobnie z kluczykami w środku.

Złodziej tylko czekał na ten moment. Przeszedł koło samochodu, dyskretnie przymknął drzwi łokciem, wszedł do środka i po prostu odjechał. Zdziwiony pracownik poczty po wyjściu ze sklepu zauważył, że samochodu nie ma.

Kradzież samochodu pocztowego w Katowicach. Jest nagranie z monitoringu

Jak podaje serwis katowicedzis.pl, samochód pocztowy został po jakimś czasie odnaleziony. Jednak w środku brakowało kilkudziesięciu paczek.

ZOBACZ TAKŻE: Szok w Dąbrowie Górniczej. Czerwony Ford Mustang wypadł z drogi i wylądował w rowie z wodą. A taki był ładny, amerykański

Sonda
Która dzielnica jest najbardziej niebezpieczna?
ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE