Karnety na nowy stadion Zagłębia Sosnowiec. Sprzedaż rusza w walentynki

i

Autor: Facebook/Arkadiusz Chęciński

Karnety na nowy stadion Zagłębia Sosnowiec. Sprzedaż rusza w walentynki

14 lutego rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze rundy wiosennej rozgrywanych na nowym stadionie Zagłębia Sosnowiec. Zespół wiosną zagra łącznie na ArcelorMittal Park siedem ligowych meczów.

Rusza sprzedaż karnetów na nowy stadion Zagłębia

We wtorek, 14 lutego, rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze rundy wiosennej rozgrywanych w ArcelorMittal Park, nowym stadionie Zagłębia Sosnowiec. 

Klub, po raz pierwszy na nowym stadionie, zagra 25 lutego o godz. 17:30. Przeciwnikiem będzie GKS Katowice. Później natomiast zespół, dowodzony przez trenera Dariusz Dudka, wiosną u siebie zagra także z następującymi klubami: Skra Częstochowa, Puszcza Niepołomice, Ruch Chorzów, ŁKS Łódź, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Sandecja Nowy Sącz.

14 lutego możliwość kupna karnetów będą mieli kibice, którzy posiadali karnety na rundę wiosenną 2021/22 oraz jesienną 2022/23. Sprzedaż rozpocznie się o godz. 19:06. Dzień później rozpocznie się sprzedaż otwarta karnetów standard oraz VIP GOLD (również o godz. 19:06). 

Na stronie klubu możemy także przeczytać, że pojedyncze wejściówki na mecz z GKS Katowice będzie można nabywać od 20 lutego. 

Karnety i bilety pojedyncze można kupić online (na stronie bilety.zaglebie.eu) oraz stacjonarnie - w Fanstorze przy ul. 3-go Maja 11 i w Zagłębie Caffe przy ul. Kresowej 1 (tu będzie prowadzona tylko sprzedaż biletów, a nie karnetów). Z kolei sprzedaż karnetów na trybunę B (kibicowską) będzie prowadzona w Sklepie Kibica Zagłębiak. W dniu meczów bilety również będą dostępne w kasach nowego stadionu.

Ile kosztują karnety?

Poznaliśmy także ceny karnetów oraz pojedynczych biletów. Karnety na wiosenne mecze Zagłębia kosztują 180 zł (normalny) i 150 zł (ulgowy) na trybunę A i C oraz 150 i 120 zł na trybuny B i D za bramkami. Natomiast każdy karnet standard jest 10 proc. tańszy. Gdyby Zagłębie zagrało również mecze barażowe o awans do Ekstraklasy, karnetowicze wchodzą za darmo na te mecze. 

Natomiast bilety na pojedyncze spotkania na ArcelorMittal Park kosztować będą 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) na trybunę A i C oraz 25 i 20 zł na trybuny B i D.

Wspomniane spotkanie z GKS Katowice jest meczem premium - dlatego też bilety na to spotkanie będą 5 zł droższe. Również wejściówki nabywane w dniu spotkania będą 5 zł droższe.