Już 18 października startują pierwsze w Polsce targi ślubne online WeddifyExpo!

2020-10-12 14:48 Artykuł sponsorowany
Już 18 października startują pierwsze w Polsce targi ślubne online WeddifyExpo!
Autor: mat.prasowe

To totalna nowość w branży ślubnej – wprowadzana właśnie na rynek przez wrocławski start up Weddify Expo.- Targi online łączą najlepsze cechy targów tradycyjnych wzbogacone o możliwości jakie stwarza współczesna technika. Podstawowa różnica jest taka, że targi online można odwiedzić z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy komputer i Internet

Bez względu na zmieniające się obostrzenia przebieg Weddify Expo nie jest niczym zagrożony – spotykamy się przecież w sieci dokładnie stąd, gdzie akurat przebywamy. Czy to z domowej kanapy, restauracji, parku czy nawet przebywając osobno w dwóch zupełnie innych miejscach - przyszłe pary młode mogą odwiedzić targi ślubne niezależnie od tego, gdzie są. I czy w dniu targów są razem czy osobno! To ogromne ułatwienie dla osób, które np. przebywają za granicą, a planują zorganizować wesele w Polsce.

Targi online dają możliwość rozmowy z wystawcami w komfortowych warunkach, bez tłoku, maseczek i naporu innych odwiedzających.

Jest to także istotne pod kątem bezpieczeństwa, w momencie pandemii, gdzie ludzie niechętnie spotykają się w większych grupach a wiele imprez masowych jest odwoływanych lub odbywają się z ograniczoną ilością widzów. Na szczęście targi online są niezagrożone.

Już 18 października startują pierwsze w Polsce targi ślubne online WeddifyExpo!
Autor: mat.prasowe

Podczas Weddify Expo uczestnicy mogą poruszać się po różnych strefach, rozmawiać z wystawcami w prywatnych pokojach, oglądać interesujące ich oferty czy brać udział w panelach eksperckich.

Tutaj również czeka na nich zupełna nowość – prelekcje nie tylko najlepszych specjalistów z branży ślubnej, ale również świeckie nauki przedmałżeńskie!

Uczestnicy mają okazję wysłać pytania i wysłuchać odpowiedzi jednego z największych autorytetów w dziedzinie seksuologii – psychologa, seksuologa i psychoterapeuty behawioralno – poznawczego, niezwykle cenionego autora wielu książek i publikacji Andrzeja Gryżewskiego.

Ale to nie wszystko.

Zgromadzenie w jednym miejscu na kilka godzin wystawców ze wszystkich weselnych branż daje możliwość spokojnego dokonania wyboru, rozmowy, porównania ofert czy sprawdzenia dostępności terminów. Od florystów, przez wedding planerów po zespoły muzyczne – znajdziecie tutaj wszystko to, co jest niezbędne do zorganizowania wesela.

Warto podkreślić, że na Weddify Expo znajdziecie wystawców, którzy działają w danym regionie. To ważne, bo macie pewność, że firmy są lokalne i nie będzie problemów z obsługą Waszej uroczystości. Komfort i bezpieczeństwo oraz ogromna oszczędność czasu – i kosztów związanych z wyprawą na targi tradycyjne – to także niewątpliwe atuty targów online.

Do niedawna wiele firm niechętnie podchodziło do pracy zdalnej, nawiązywania relacji biznesowych online czy video konferencji. Aktualnie wszystko się zmieniło i coraz więcej dziedzin naszego życia przenosi się do sieci.

Ciągle rosnąca ilość użytkowników social mediów, portali randkowych, influencerów – coraz więcej dziedzin naszego życia przenosimy do przestrzeni online.

Przed branżą targową i wystawienniczą pojawia się ogromna szansa na znalezienie dla siebie odpowiedniego miejsca – przecież już teraz większość z nas poszukiwania rozwiązań problemów rozpoczyna od wyszukania odpowiedniego hasła w popularnych wyszukiwarkach.

Już 18 października startują pierwsze w Polsce targi ślubne online WeddifyExpo!
Autor: mat.prasowe

Dzięki Weddify Expo można będzie spotkać najciekawsze oferty z branży ślubnej zgromadzone w jednym miejscu, spotkać się z wystawcami, porównać oferty, zapytać o wolne terminy czy dopiąć szczegóły umowy.

Wystawcy czekali już 18 października. Wystarczy wejść na stronę www.weddify.pl, zarezerwować swoje miejsce i cieszyć się wielością możliwości jakie oferują targi online!

Poinformujcie znajomych i spotkajmy się razem na Weddify Expo.

Artykuł sponsorowany