Juwenalia Śląskie odwołane! To ogromny cios w studenckie serduszka, ale nie było innego wyjścia

2020-04-10 14:07
juwenalia śląskie 2017
Autor: Agata Wałach juwenalia śląskie 2017

Juwenalia Śląskie odwołane! Niestety nie mogło być innej decyzji w dobie pandemii koronawirusa. Organizatorzy zapewniają, że zwrócą pieniądze, którzy kupili już bilety na koncerty. To niewątpliwie cios w studenckie serduszka. Nie było jednak innego wyjścia, bo nie wiadomo kiedy w ogóle w naszym kraju będzie możliwość organizowania imprez masowych.

Juwenalia Śląskie 2020 zostały odwołane

- W związku ze stale obowiązującym stanem epidemii SARS-CoV-2 ze smutkiem przekazujemy Wam informację o oficjalnym odwołaniu tegorocznych Juwenaliów Śląskich. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, ponieważ do tej pory nie wyobrażaliśmy sobie roku akademickiego bez dorocznego święta wszystkich studentów - poinformowali dzisiaj, 10 kwietnia organizatorzy Juwenaliów Śląskich 2020, którzy zaznaczają że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo.

Osobom, które zakupiły bilety i karnety na tegoroczne wydarzenie, przysługuje ich zwrot.

- Możecie otrzymać bezpośredni zwrot pieniędzy lub dostać voucher o wartości 110% zakupionego biletu i karnetu. Voucher możecie wykorzystać na stronie www.ebilet.pl. - poinformowali organizatorzy Juwenaliów.

Katowice podczas kwarantanny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE