IEM Katowice 2023

i

Autor: Helena Kristianssen / ESL mat. pras. Poznaliśmy nazwy drużyn, które zmierzą się ze sobą w fazie pucharowej CS:GO.

IEM Katowice 2023. CS:GO faza pucharowa. Znamy finalistów – informacje o zespołach

IEM Katowice 2023 odbędzie się w dniach 10 -12 lutego 2023 roku w Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Poznaliśmy nazwy drużyn, które zmierzą się ze sobą w fazie pucharowej CS:GO.

W piątek, 10 lutego, IEM Katowice wchodzi w decydującą fazę. Rozgrywki graczy CS:GO trafią do katowickiego Spodka. Łącznie zmierzy się ze sobą sześć zespołów, które awansowały do fazy pucharowej. Finał najlepszych z najlepszych odbędzie się w niedzielę, 12 lutego.

Informacje o zespołach w fazie pucharowej CS:GO

Kto zagra w finałach IEM Katowice 2023?

Finały IEM Katowice, to coroczne starcia tytanów najlepszych drużyn CS:GO z całego świata. W tym roku faza pucharowa rozpocznie się od starcia drużyny Natus Vincere z drużyną Outsiders.

Zespół NaVi przegrał mecz z zespołem G2 o bezpośredni awans do półfinałów. Z kolei Outsiders awansowało do fazy finałowej po zaciętym pojedynku z Complexity.

W drugim meczu ćwierćfinałów zobaczymy starcie pomiędzy Vitality i Liquid.

Vitality przegrało w meczu o awans do półfinału z drużyną Heroic, która wspólnie z G2 jest obecnie jednym z faworytów do zwycięstwa Intel Extreme Masters Katowice 2023.

IEM Katowice 2023. Terminarz rozgrywek CS:GO

Wszystkie rozgrywki fazy pucharowej odbędą się w Spodku w Katowicach. Do wzięcia udziału do kibicowania na żywo potrzebny jest bilet, których sprzedaż została zakończona.

Ćwierćfinały – piątek, 10 lutego:

  • 15.30 – Natus Vincere vs Outsiders
  • 19.00 – Liquid vs Vitality

Półfinały – sobota, 11 lutego:

  • 15.30 – Heroic vs Zwycięzca piątkowego meczu (Natus Vincere/Outsiders)
  • 19.00 – G2 vs Zwycięzca piątkowego meczu (Liquid/Vitality)

Finał – niedziela, 12 lutego:

  • 16.00 – TBA vs TBA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE