Hip-hopowy duet z Tarnowskich Gór w sesji w stylu serialu Peaky Blinders

i

Autor: 2Strona Ekranu

Genialna sesja

Hip-hopowy duet z Tarnowskich Gór i Peaky Blinders. Wyszło cudnie! ZDJĘCIA

Duet 2Strona Ekranu w grudniu ubiegłego roku zrealizował sesję zdjęciową w stylu serialu "Peaky Blinders", który cieszy się niesłabnącą popularnością. Wykorzystano ją do promocji singla - tak samo zatytułowanego jak produkcja, którą można obejrzeć w serwisie Netflix.

Sesja zdjęciowa w stylu serialu "Peaky Blinders". W rolach głównych - duet 2Strona Ekranu

"Śmieje się rzadko jak boss Peaky Blinders/I podobnie jak on palę fajka za fajkiem/I podobnie jak on mam za dużo na łbie" - tak właśnie rozpoczyna się utwór "Peaky Blinders" hip-hopowego duetu 2Strona Ekranu z Tarnowskich Gór, o którym nie tak dawno pisaliśmy na naszych łamach (w TYM miejscu). Choć w całości nie jest on poświęcony bardzo popularnemu serialowi, który można obejrzeć w serwisie streamingowym Netflix, to zyskał jednak ostatecznie taki tytuł. 

- Gdy singiel został finalnie zmiskowany, próbowaliśmy nadać mu oficjalny tytuł, lecz żaden z pomysłów nas nie usatysfakcjonowałPostawiliśmy więc na "Peaky Blinders", organizując sesję zdjęciową, klimatem nawiązującą do serialu, a następnie wykorzystaliśmy ją do promocji singla, po ciuchu licząc, że słuchacze nie zarzucą nam braku spójności. Obyło się bez większych protestów, chyba zdążyliśmy przyzwyczaić odbiorców do tego, że nasza twórczość nie należy do tych oczywistych - mówili nam artyści, czyli Fabian Kupski oraz Adam Karaś, którzy tworzą duet 2Strona Ekranu. 

Wspomniana kompozycja swoją premierę miała na początku stycznia tego roku, a trochę wcześniej odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna zrealizowana na katowickim Nikiszowcu. Zabytkowe osiedle idealnie się nadaje, aby przywołać klimat angielskiego Birmingham sprzed stu lat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE