Groza w Tychach! Olbrzymi włochaty pająk straszył mieszkańców bloku

2021-07-21 7:44 Arkadiusz Nauka
Groza w Tychach! Olbrzymi włochaty pająk straszył mieszkańców bloku
Autor: SM Tychy Egzotyczny pająk straszył mieszkańców przy ulicy Rodakowskiego

Egzotyczny pająk postawił na nogi mieszkańców całego bloku przy ulicy Rodakowskiego w Tychach. Pajęczak uciekł z klatki jednemu z mieszkańców, który zajmuje się hodowaniem takich zwierzaków. Sytuacja była naprawdę groźna.

Chwile grozy w Tychach! 16 lipca, parę minut po godzinie 14, dyżurny Straży Miejskiej Miasta Tychy, otrzymał zgłoszenie, że po elewacji jednego z bloków przy Ul. Rodakowskiego ma chodzić duży, egzotyczny pająk. Na miejsce tej nietypowej interwencji - bezzwłocznie udał się patrol który na wysokości trzeciego piętra, dostrzegł nietypowego gościa.

Ze względu na utrudniony dostęp, jeden z mieszkańców umożliwił strażnikom wejście na swój balkon, wówczas podjęto próbę odłowu pająka - czym zajął się odpowiednio przeszkolony do tego typu zadań strażnik miejski.

Po około 20 minutach, pająk znajdował się już "na ziemi", został zabezpieczony a mieszkańcy bloku przy ul. Rodakowskiego mogli odetchnąć z ulgą. 

Ostatnie pożegnanie Stanisława "Leona" Sętkowskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE