Pościg na wiślance za 21-latką. Biegła pomiędzy samochodami

i

Autor: KPP Cieszyn

Kryminalne

Gnała na ruchliwej wiślance pomiędzy autami. Policja zatrzymała poszukiwaną 21-latkę

2023-06-02 15:05

21-latka poszukiwana trzema listami gończymi na widok policji wybiegła z samochodu koleżanki na wiślance i gnała między samochodami. Policjanci z ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie zatrzymali uciekinierkę.

Trzeba przyznać, że ta młoda kobieta wpadła na nienajlepszy pomysł, kiedy chcąc uciec przed policją, biegła na ruchliwej wiślance pomiędzy samochodami. Policja i tak ją dogoniła. Zdarzenie miało miejsce w Ochabach Wielkich. 

21-latka była poszukiwana trzema listami gończymi. Jak informuje policja, cieszyńska drogówka zauważyła toyotę, którą podróżowały dwie kobiety. Jedna z nich, siedząca na miejscu pasażera wyglądem przypominała osobę ukrywającą się przed wymiarem ścigania.Samochód nie zjechał we wskazane miejsce mimo wyraźnych sygnałów mundurowych. Natomiast zatrzymał się nagle i pasażerka wybiegła z niego, stwarzając nie lada zagrożenie dla siebie, ale też dla innych będących na tej drodze.

Kobieta została ukarana mandatami w wysokości ponad 11 tysięcy złotych za popełnione wykroczenia i trafiła do aresztu. 18-latka, która umożliwiła swojej koleżance ucieczkę otrzymała mandat w wysokości 5 tysięcy złotych, do tego 15 punktów karnych.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE