Święto rodziny w Gliwicach już w sobotę. Wielka zabawa dla dużych i małych!

2022-05-21 9:40

W sobotę w Gliwicach odbywa się święto rodziny. To wielka zabawa dla małych i dużych. Od godz. 13.00 w Parku Chopina każdy uczestnik święta rodziny znajdzie tam coś dla siebie. Sprawdź program.

Rodzinne gry, tańce wyginańce i występy muzyczne! Już jutro w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Gliwicach czyli w Parku Chopina startuje VI Gliwickie Święto Rodziny.

- Będą to głównie atrakcje, które będą działy się na scenie. Wystąpią na niej młodzi obywatele, przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza”. Zaplanowano także koncert zespołu Time i Queens of Violin - Mów Krystyna Sowa przewodnicząca rady dzielnicy Łabędy.

Rodzinny piknik startuje o godzinie 13.00. Ponad to na terenie parku będzie się można spotkać z policjantami i strażnikami miejskimi, którzy udzielą porad na temat bezpieczeństwa. Na małych czekać będą także dmuchańce, a dla wszystkich gry sportowe, konkursy i nagrody.

Ola Grochowska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE