Gliwice: Młody Gruzin potrącił na pasach dwie nastolatki. Szokujące nagranie [WIDEO]

2021-02-05 9:32
Gliwice: Młody Gruzin potrącił na pasach dwoje nastolatków. Szokujące nagranie [WIDEO]
Autor: KMP Gliwice Do potrącenia doszło na ulicy Dworcowej w Gliwicach

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek, 4 lutego wieczorem na ulicy Dworcowej w Gliwicach. Młody obywatel Gruzji kierujący oplem potrącił na pasach dwoje nastolatków. Nagranie ze zdarzenia jeży włos na głowie!

Gliwice. Dwoje nastolatków potrąconych na pasach przez obywatel Gruzji

Koszmarny wypadek w Gliwicach. Wczoraj, 4 lutego wieczorem na ul. Dworcowej w Gliwicach doszło do bardzo groźnie wyglądającego potrącenia. Opel kierowany przez młodego obywatela Gruzji nie udzielił pierwszeństwa dwóm młodym kobietom i z dużą prędkością wjechał w przechodzące przez pasy nastolatki. Poszkodowane z obrażeniami - na szczęście niezagrażającymi życiu- trafiły do szpitala. Policjanci zatrzymali 22-letniemu kierowcy uprawnienia, czeka go teraz proces karny.

Policjanci pokazali szokujące nagranie z wypadku. Zobaczcie.

SZOK! Nastolatkowie potrąceni na pasach. Wylecieli w powietrze! Wstrząsające nagranie

Policjanci przypominają, że zarówno kierowcy jak i piesi powinni bezwzględnie stosować zasadę szczególnej ostrożności.

- Pierwszeństwo na oznakowanym przejściu nie jest równoznaczne z bezpieczeństwem. Jak uczy doświadczenie, kierowcy są różni. Niektórzy popełniają błędy nieświadomie. Są też tacy, którzy świadomie podejmują ryzyko, wyprzedzając lub omijając inne pojazdy przed tzw. pasami - mówią funkcjonariusze z Gliwic.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE