Gdzie na łyżwy? Najlepsze lodowiska w woj. śląskim [CENY BILETÓW]

2019-10-30 17:47
Lodowiska w woj. śląskim
Autor: pixabay,com Lodowiska w woj. śląskim

Zima może być nudna, ale wcale nie musi! Zamiast siedzieć pod kocem z gorącą herbatą wyjdź na lodowisko! Gdzie najlepiej pojeździć na łyżwach w woj. śląskim? Podpowiadamy!

Lodowisko w Spodku ma bogatą ofertę. Przygotowało coś specjalnego zarówno dla tych, którzy nie potrafią jeździć na łyżwach, jak i dla tych, którzy są zaawansowani. Można skorzystać ze sprzętu ułatwiającego jazdę, albo wybrać się na dyskotekę na łyżwach. Są także promocje dla studentów!

Za bilet normalny zapłacimy 12 zł. Ulgowy to 8 zł. Można skorzystać także z biletu rodzinnego w cenie 30 zł. Dodatkowo płatne jest wypożyczenie łyżew.

 

Lodowisko Jantor znajduje się blisko centrum Katowic. Co ciekawe, lodowisko jest czynne przez cały rok. Dorośli zapłacą za wstęp 4 zł, a dzieci, młodzież szkolna oraz emeryci i renciści - 2 zł. Dzieci do lat 7 jeżdżą za 1 zł. Podczas Akcji Zima wszyscy oprócz dorosłych (4 zł) zapłacą za wstęp 1 zł.

W Gliwicach można pojeździć na łyżwach w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej. Wstęp na lodowisko Tafla to koszt 12 zł - do godz. 18.00 lub 14 zł - po godzinie 18.00. Wstęp dla dzieci i młodzieży to 8 zł, a dla studentów Politechniki Śląskiej 5 zł. Dodatkowo płaci się za wypożyczenie łyżew. 

Lodowisko przy ulicy Filarowej w Chorzowie jest czynne sezonowo od grudnia do marca. Bilet normalny kupimy za 6 zł, a ulgowy za 4 zł. Dodatkowo płatne jest wypożyczenie łyżew - to koszt 7 zł za 45 minut.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE