Galeria Wnętrz Mera świetuje 30. lecie istnienia. Była huczna feta [ZDJĘCIA]

2021-09-24 11:56
Galeria Wnętrz Mera świetuje 30. lecie istnienia. Była huczna feta [ZDJĘCIA]
Autor: mat.prasowe

30 urodziny Galerii Mera. To piękny moment podsumowań, refleksji, ogromnych emocji, wzruszeń i wspomnień. Uroczysta impreza z okazji pięknego jubileuszu odbyła się w Tychach. Była oczywiście muzyka, pokazy barmańskie i... występ kabaretu.

Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów - prawda stara jak świat, a jakże aktualna i ważna w kontekście naszych działań. Również bardzo dziękujemy naszemu zespołowi, bez którego ten wyjątkowy jak i każdy inny dzień nie miałby racji bytu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy Wasz pomysł, inicjatywę, czas i pracę. Pamiętajcie, że te urodziny to nasza wspólna uroczystość - napisali przedstawiciele firmy Mera tuż po zakończeniu uroczystych obchodów 30.lecia firmy.

To była piękna uroczystość zorganizowana z wielką klasą. W Tychach na terenie otwartego niedawno Nowoczesnego Centrum Architektury Ogrodowej MERA Garden zgromadzili się pracownicy firmy i zaproszeni goście. Podczas imprezy były m.in. pokazy barmańskie, muzyka na żywo, wystąpił też Kabaret Młodych Panów.

- Merę tworzą ludzie. Wspaniali i zaangażowani - dziękujemy, że dotarliście wtedy do nas - i że było nas tak wielu! Gdybyśmy mieli pomyśleć sobie jedno życzenie, to chcemy tylko jednego - kolejnych wspólnych 30 lat! - napisali w swoich mediach społecznościowych przedstawiciele Mera Garden.

- W szczególny sposób pragniemy podziękować wszystkim osobom prywatnym i przedstawicielom firm, którzy wzięli udział w naszych wywiadach i złożyli nam spersonalizowane życzenia! Wszystkie dotarły do nas, więc czekamy z niecierpliwością, aż zaczną się kolejno spełniać.

O Mera Garden

Asortyment Mera Garden to szeroki wybór artykułów do aranżacji przestrzeni wokół domu: trwałe i efektowne płytki tarasowe, deski kompozytowe oraz bruk; meble ogrodowe w każdym stylu; praktyczne i wytrzymałe zadaszenia tarasów, pergole i parasole ogrodowe; nowoczesne i bezpieczne grille, paleniska oraz promienniki; niezwykle efektowne donice, oświetlenie oraz dekoracje zewnętrzne; zapewniające niebywały relax baseny, minibaseny, sauny zewnętrzne, hydromasaże; a dla dopełnienia – rośliny ogrodowe.

Mera Garden to kompleksowa obsługa. Jeśli nie masz głowy do planowania, warto skorzystać z usług naszych projektantów – architektów krajobrazu. Takich, którzy wezmą pod uwagę nie tylko praktyczne rozwiązania i wiodące trendy, ale przede wszystkim upodobania klientów. O dobór najlepszych produktów i odpowiedni termin dostawy towarów zadbają już nasi specjaliści.

Ogrody i tarasy nie chcą już być tylko praktyczne, chcą być piękne! Warto zadbać o niecodzienny, ponadczasowy i przykuwający oko efekt! A potem już można sobie usiąść na huśtawce czy leżance, przy grillu, pod daszkiem i rozkoszować się życiem… Dołączysz do Mera Garden?

Wielkie marzenia o pięknym ogrodzie wymagają wielkich możliwości. Wszystkie znajdziesz i zrealizujesz z Mera Garden!

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE