Festiwal Azjatycki w Dąbrowie Górniczej już dziś. Sprawdź program

2022-05-21 9:52

Aż trzy dni potrwa w Dąbrowie Górniczej Festiwal Azjatycki. Pyszne jedzenie czeka na terenie Fabryki Pełnej Życia. Od piątku do niedzieli odbywać się będzie wyjątkowy street food festiwal w wersji azjatyckiej. Miłośnicy kuchni orientalnej z całą pewnością docenią ofertę Festiwalu Azjatyckiego z trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli, a także domowym curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą. A to nie wszystko!

Festiwal Azjatycki w Dąbrowie Górniczej

Wyjątkowy street food w wersji azjatyckiej czeka nas przez 3 weekendowe dni. Tym razem w Fabryce Pełnej Życia zagości Festiwal Azjatycki – tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy indyjska aromatyczna pakora będą dostępne dla miłośników orientalnej kuchni.

W Dąbrowie Górniczej zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i wietnamskie kanapki bahn mi, a także gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh. Tak zapowiadają organizatorzy, czyli Smaczny Targ, specjalizujący się w tego typu przedsięwzięciach.

Nie zabraknie również dań kuchni koreańskiej oraz malezyjskiej, jak i naturalnych azjatyckich kosmetyków.

Festiwal Azjatycki PROGRAM

Na kulinarną ucztę zapraszamy:

  • - w piątek od 15.00 do 21.00,
  • - w sobotę od 12.00 do 21.00,
  • - w niedzielę 12.00 do 18.00!

Przypominamy, że w fabrycznej Strefie Smaku w tym rok dostępnych jest 7 punktów gastronomicznych, w których nie brakuje ciepłych dań, pizzy, burgerów, napojów gorących i chłodzących, smacznej kawy, ciast, lodów i deserów.

Fabryka Pełna Życia zaprasza do Dąbrowy Górniczej

W nadchodzący weekend, tak jak przez cały sezon letni, zachęcamy także do rekreacji, ruchu na świeżym powietrzu, edukacji i rodzinnych warsztatów. Np. w niedzielę o godz. 10.00 odbędą się kolejne zajęcia jogi.

Jedna z prowadzących, Ola Matwijewicz, mówi, że joga to coś zdecydowanie więcej niż aktywność fizyczna. To sposób na życie, filozofia, wiedza o własnym ciele i umyśle.

Warto spróbować! To zajęcia bezpłatne dla wszystkich, w każdym wieku i osób o każdej budowie ciała i kondycji fizycznej. W razie niepogody spotykamy się w budynku Warsztatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE