ESKA Summer City w Galerii Katowickiej. Rozdajemy kasę

2022-08-05 12:28
ESKA Summer City w Katowicach
Autor: ESKA

ESKA Summer City nie zwalnia tempa. Akcja już w ten weekend od 5 do 7 sierpnia 2022 przeniesie się do nowych miejsc, gdzie na prezenty, gadżety i kupony podarunkowe czekają kolejni słuchacze Radia ESKA.

ESKA Summer City już rozpoczęte. W kolejny weekend czekają na naszą ekipę nowe miejsca i nowi ludzie do poznania.

ESKA Summer City PIĄTEK 5 sierpnia 2022

Zaczynamy o godz. 15 w piątek w Galerii Katowickiej, gdzie rozdamy wór kasy na wakacje oraz fantastyczne nagrody od Galerii Katowickiej oraz jej najemców. W tym tygodniu to Starbucks, Kodano i Multikino.

Następnie przenosimy się na gorące baseny do Wisły, gdzie wieczorne tańce i dyskoteka pod gwiazdami prowadzona przez naszą ekipę. Za sterami niezawodny DJ WIKAR prosto z RADIA ESKA.

ESKA Summer City SOBOTA 6 sierpnia 2022

Sobota w ramach ESKA Summer City to już bajeczna podróż na piękne łono natury Parku Jurajskiego w Krasiejowie, gdzie odbędziemy magiczną podróż do czasów gdy na ziemi żyły dinozaury.

Następnie w godzinach popołudniowych przeniesiemy się w czasie na fantastyczne tereny Fabryki Pełnej Życia - dąbrowskiej fabryki produkującej onegdaj  tokarki karuzelowe oraz wiertarko-frezarki. Teraz to fantastyczna strefa oferująca relaks, wypoczynek i przepyszne jedzenie tętniącego życiem serca Dąbrowy Górniczej: wielofunkcyjnego, nowoczesnego, ekologicznego, z szacunkiem dla zagłębiowskiej historii i lokalnej tożsamości.

ESKA Summer City NIEDZIELA 7 sierpnia 2022

Niedziela zapowiada się fantastycznie. Będzie to spotkanie pełne wrażeń i adrenaliny. na Moto Show w Katowicach, gdzie pośmigamy na wszystkich atrakcjach i będziemy się doskonale bawić.

A od godz. 15 dzień nam się zakończy na przekolorowej zabawie holi w samym środku Parku przy ulicy Kresowej w Sosnowcu.

Summer Eska City w Galerii Katowickiej 29.07.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE