Urodziny dyrektora Ekonomika w Zawierciu

i

Autor: ekonomikss

W szkole

Dyrektor Ekonomika w Zawierciu przyszedł do pracy w urodziny. Uczniowie wzruszyli go do łez

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zawierciu był autentycznie wzruszony, gdy uczniowie zaśpiewali mu "Sto lat" z okazji urodzin. Grzegorz Pierzchała nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Nagranie uroczystości obiegło już internet.

Urodziny dyrektora szkoły

Przyzwyczailiśmy się do akademii i apeli, na których uczniowie szkół śpiewają piosenki i recytują wierszyki na część swoich nauczycieli. Niestety niektóre uroczystości są wymuszone. Tym bardziej należy zauważyć to, co stało się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zawierciu. Uczniowie z własnej inicjatywy uczcili urodziny dyrektora swojej szkoły. 

Dyrektor Grzegorz Pierzchała musi być naprawdę lubianym nauczycielem, skoro doczekał się tak entuzjastycznego powitania na szkolnym korytarzu. Młodzież zaśpiewała mu gromkie "Sto lat" z okazji urodzin, a całość zarejestrowana została kamerką. 

Filmik obiegł cały internet, a liczba ciepłych i pozytywnych komentarzy jest niewiarygodnie wysoka.

- A jednak da się być dobrym dyrektorem i człowiekiem, widać że uczniowie z radością śpiewali a nie pod przymusem. Szkoda tylko że w większości szkół to tylko liczy się Kasa i Stanowisko, a nie uczeń - pisze jedna z internautek.

- Sto sto lat Panie Dyrektorze - ośmielę się Panu to życzyć, bo widzę, że mam Pan wielki szacunek u uczniów, a to z kolei świadczy o tym, że Pan ma dobre, szczere serce i pewnie zależy Panu na każdym uczniu. Oni to docenili tą piękną niespodzianką dla Pana. Aż mi było miło popatrzeć i posłuchać, jak Panu śpiewają. Szacunek dla Pana a młodzieży gratuluję za ten pomysł - dodaje inna osoba.

Dodać należy, że Zespół Szkół Ekonomicznych w Zawierciu od dłuższego czasu prowadzi swój profil na Facebooku bardzo aktywnie. Zamieszczane są tam nie tylko informacje o oficjalnych zdarzeniach i sukcesach uczniów, ale także relacje ze studniówek i wiadomości z życia miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE