Dramatyczne zdarzenie na DK88 w Gliwicach. Kobieta wyskoczyła z pędzącej taksówki! [WIDEO]

i

Autor: Youtube/StopCham Do tego zdarzenia doszło na DK88 w okolicach zjazdu n Rzeczyce

Dramatyczne zdarzenie na DK88 w Gliwicach. Kobieta wyskoczyła z pędzącej taksówki! [WIDEO]

2021-06-14 8:29

Szokujące sceny na DK88 w Gliwicach. Kobieta wyskoczyła z rozpędzonego samochodu. Wszystko nagrał inny kierowca jadący z naprzeciwka. Sytuacja wyglądała naprawdę niezwykle groźnie. Na szczęście nikt ostatecznie w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Dramat na DK88 w Gliwicach. Kobieta wyskoczyła z pędzącej taksówki

Do niezwykle groźnej sytuacji doszło kilka dni temu na DK88 w Gliwicach. W okolicach zjazdu na Rzeczyce kobieta wyskoczyła z pędzącej taksówki! Całe to dramatyczne zdarzenie nagrała kamer znajdująca się samochodzie kierowcy jadącego z naprzeciwka.

Chociaż wyglądało to dramatycznie, to kobiecie na szczęście nic się nie stało. 35-letnia kobieta, mieszkanka województwa dolnośląskiego przyznała w rozmowie z policjantami, że celowo wyskoczyło z jadącego samochodu.

- To było umyślne działanie kobiety, która przyznała, że chciała odebrać swoje życie - powiedział nam podinspektor Marek Słomski, rzecznik gliwickiej policji.

Nagranie z całego zajścia pojawiło się na kanale StopCham na Youtube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE