Dramat w Bytomiu. Matka udusiła dwuletnią córkę

2022-12-02 10:57
Dramat w Bytomiu. 23-letnia matka udusiła dwuletnią córkę
Autor: Archiwum Dramat w Bytomiu. 23-letnia matka udusiła dwuletnią córkę

Do straszenej tragedii doszło w czwartek 1 grudnia Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. 23-letnia kobieta udusiła swoją dwuletnią córkę. Kobiecie zostanie wkrótce postawiony zarzut zabójstwa.

Tragedia w Bytomiu: 23-latka udusiła 2-letnią córkę

Dramat rozegrał się wieczorem. Bytomskie służby zostały skierowane do jednego z domów w dzielnicy Miechowice z informacją o prawdopodobnej śmierci dziecka. - Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, jednak pomimo podjętej akcji reanimacyjnej przez mundurowych i załogę pogotowia ratunkowego, 2-letnia dziewczynka nie odzyskała funkcji życiowych - relacjonuje przebieg akcji ratunkowej Anna Oczkiewicz, rzecznik bytomskiej policji. 

Prokuratura rejonowa w Bytomiu, która przejęła sprawę, nie udziela zbyt wielu szczegółowych informacji. Wiadomo, że 23-letnia matka dziewczynki w pewnym momencie zaczęła dusić swoją córkę. - W przypadku tej rodziny wcześniej nie było zgłaszanych przypadków dotyczących przemocy - informuje Marek Furdzik, Prokurator Rejonowy w Bytomiu. 

Kobieta wkrótce zostanie doprowadzona przed sąd gdzie zostanie przedstawiony jej zarzut morderstwa. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE