Dawid Kwiatkowski na koncercie w katowickiej Strefie Kultury

i

Autor: Iwona Świetlik

Impreza

Dawid Kwiatkowski gwiazdą wieczoru w katowickiej Strefie Kultury. Zobaczcie ZDJĘCIA

2023-10-01 0:26

Jeden z cyklu pikników rodzinnych poświęconych Funduszom Europejskich odbył się w sobotę, 30 września w katowickiej Strefie Kultury. Były strefy tematyczne i atrakcje dla dzieci, a na zakończenie koncerty. Mamy dla Was ZDJĘCIA z występu Dawida Kwiatkowskiego.

Pokazy, atrakcje dla dzieci i koncerty w katowickiej Strefie Kultury

To był niezwykły dzień w Strefie Kultury, a wieczór dostarczył uczestnikom imprezy najwięcej emocji i wrażeń. W sobotę, 30 września, w Katowicach zorganizowano kolejny z cyklu pikników poświęconych Funduszom Europejskim.

Zaprezentowały się m.in. Planetarium Śląskie, Bajka Pana Kleksa i Uniwersytet Śląski. Były strefy tematyczne, takie jak symulatorów, gier, kreatywna, rękodzieła, nowoczesnych technologii i sporo atrakcji dla dzieci.

Dawid Kwiatkowski zgromadził mnóstwo fanów. Porwał ich do śpiewu i tańca

A na koniec koncerty: Pokahontaz i Dawida Kwiatkowskiego. Byliśmy na drugim z nich. 

Dawid zaśpiewał przeboje z początków swojej kariery, ale też te z ostatniej płyty, wśród których nie zabrakło „Nieważne", „Proste", „Idziesz ze mną". I niespodzianka...wybrzmiał singiel, wydany zaledwie kilka dni temu pt. „Taki jak Ty", a publiczność zgromadzona pod sceną...na pamięć znała już cały tekst. 

ZDJĘCIA  z koncertu znajdziecie w galerii poniżej. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE