Dąbrowa Górnicza czy Czarnobyl? Człowiek wsiadł do autobusu w kombinezonie ochronnym. Boi się koronawirusa?

2020-03-06 12:04
KORONAWIRUS w Dąbrowie Górniczej? Podróżnik z Dąbrowy Górniczej ubrał kombinezon!
Autor: Łukasz Litewka/Facebook.com

Koronawirus w Polsce jest już obiektem drwin. Powstają setki memów, żartów i anegdot na ten temat. Mamy w kraju jeden potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusem, ale strach przed epidemią istnieje, a temat jest bardzo nośny. Ludzie wykupują masowo środki czystości, a także ryż i makaron. Niektórzy, tak jak mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, poszli krok dalej i ubrali się w specjalny ochronny kombinezon. Zobaczcie jak to wyglądało.

Koronawirus w Polsce. Człowiek ubrany w kombinezon podróżował po Dąbrowie Górniczej

Śmieszków i heheszków z koronawirusa nie ma końca. Widzieliśmy już dziesiątki memów, powstało też sporo żartów i anegdot na ten temat. Obecnie w naszym kraju mamy tylko jeden potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusa, ale ludzie trochę już powariowali w tym temacie. Ze sklepowych półek znikają mydła, żele antybakteryjne, a także produkty spożywcze takie jak ryż czy makaron. A niektórzy idą nawet krok dalej. Wczoraj, 5 marca w Dąbrowie Górniczej pewien mężczyzna ubrał się w kombinezon ochronny, rodem z filmów fabularnych o katastrofie elektrowni w Czarnobylu. Jego zdjęcie z przystanku autobusowego zamieścił w mediach społecznościowych Łukasz Litewka, radny z Sosnowca. - Z którego przystanku z DG jedzie bezpośredni do Czarnobyla? - zastanawia się radny z Sosnowca.

Zdjęcie wywołało lawinę prześmiewczych komentarzy. Internauci zwracają uwagę na to, że żart był przedni.

- Dobre dobre, gość ma poczucie humoru. Pewnie całe życie z wariatami - komentuje jedna z internautek.

- Potwierdzam, widziałam gościa dzisiaj jak podpierał barierki na Alei Róż tuż przed rondem, aż musiałam dwa razy się obejrzeć, bo myślałam że mi się przywidziało - komentuje inna.

Jak się okazało podróżnik w kombinezonie wsiadł do autobusu linii nr 811 i pojechał w stronę Katowic. Internauci raczej pozytywnie odebrali jego happening i zapewniali, że "szanują za trolling". Jednego możemy być pewni, człowiek w kombinezonie koronawirusa obawiać na pewno się nie musi.

IEM bez udziału publiczności
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE