Częstochowa: Włamywacz spadł z okna podczas ucieczki ze skradzionym towarem. Jest nagranie! [WIDEO]

2021-01-15 11:43 NAU
Częstochowa: Włamywacz-oferma spadł z okna podczas ucieczki ze skradzionym towarem. Jest nagranie! [WIDEO]
Autor: KMP Częstochowa Złodziej wdrapał się na paletę z napojami i próbował uciec ze sklepu przez okno

Do zabawnej i nieco kuriozalnej sytuacji doszło w jednym ze sklepów spożywczych w Częstochowie. Włamywacz recydywista pod osłoną nocy włamał się do sklepu, z którego ukradł papierosy i alkohol. Jego plan ucieczki spalił jednak na panewce, bo okno, przez które mężczyzna chciał zwiać okazało się dla niego zbyt dużą przeszkodą. Złodziej spadł prosto na paletę z napojami.

Częstochowa: Włamywacz próbował uciec przez okno. Spadł na paletę z napojami

Do kuriozalnej sytuacji doszło w jednym ze sklepów spożywczych w Częstochowie. Włamywacz wszedł do sklepu i ukradł alkohol oraz papierosy. Próbował uciec przez okno, wspiął się na paletę z napojami, która jednak nie wytrzymała ciężaru mężczyzna i się pod nim zawaliła.

- Mężczyzna kilka razy wdrapywał się na paletę z napojami, ale za każdym razem z niej spadał, zostawiając za sobą potłuczone butelki. W końcu, gdy zdesperowany i poobijany włamywacz zdołał opuścić pomieszczenie sklepu, na jego drodze stanęli policjanci z Komisariatu I Policji w Częstochowie. Mundurowi od razu rozpoznali w nim włamywacza recydywistę, który z działalności przestępczej uczynił sobie stałe źródło dochodu. Decyzją sądu 41-latek na 3 miesiące trafił do aresztu. Grozi mu do 15 lat więzienia - informuje częstochowska policja.

Nieudolne próby ucieczki włamywacza ze sklepu zarejestrował monitoring. ZOBACZCIE NAGRANIE PONIŻEJ.

Bolesny upadek włamywacza na Śląsku. Spadł z okna podczas ucieczki ze sklepu

Polecany artykuł: