Częstochowa: W rzece znaleziono zwłoki. Były w stanie znacznego rozkładu

i

Autor: Archiwum Częstochowa: W rzece znaleziono zwłoki. Były w stanie znacznego rozkładu

Makabryczne odkrycie

Częstochowa: W rzece znaleziono zwłoki. Były w stanie znacznego rozkładu

W poniedziałek doszło do makabrycznego odkrycia przy ul. Krakowskiej w Częstochowie. W przepływającej tamtędy rzece znaleziono zwłoki, które były w stanie znacznego rozkładu. Policja jest w trakcie ustalania tożsamości tej osoby.

Zwłoki nieznanej osoby znaleziono w poniedziałek 27 marca po godz. 17. Znalazł je przypadkowy przechodzień, który natychmiast powiadomił policję. Znalezione przez niego zwłoki były już w znacznej fazie rozkładu, stąd częstochowska policja ma utrudnione zadanie dotyczące ustalenia tożsamości zmarłego. - Prawdopodobnie był to mężczyzna - poinformowała Barbara Poznańska, rzecznik prasowy policji w Częstochowie. 

Sprawą zajęła się prokuratura. Jak powiedział Dziennikowi Zachodniemu Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, zostało wszczęte postępowanie w sprawie nieumyślnego pozbawienia życia. - Śledczy zlecili sekcję zwłoki, która pozwoli na określenie przyczyny śmierci denata - dodał. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE