Chorzów: 13-letnia Nicola odnaleziona! Przebywała na terenie Bytomia

2021-01-21 14:34 NAU
Pilne Eska2
Autor: Materiały prasowe

Policjanci z Chorzowa od wczoraj poszukiwali 13-letniej Nicoli. Dziewczyna wyszła z domu w środę, 20 stycznia a następnie kontakt z nią się urwał. Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania przyniosły na szczęście efekt!

Chorzów: Zaginęła 13-letnia Nicola Spandel. Odnalazła się w Bytomiu

AKTUALIZACJA 14:14

13-letnia Nicola odnaleziona! Dziewczyna przebywała na terenie Bytomia. Takie informacje przekazała ciocia nastolatki. Dobre wieści zostały potwierdzone przez chorzowskich policjantów.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Policjanci z Chorzowa poszukują 13-letniej Nicoli. W środę 20 stycznia 2021 r. wyszła ona z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Policją osobisty albo telefoniczny pod numerem 48 85 452 66 lub 112.

- Ostatni kontakt zaginiona miała ze swoją koleżanką około godziny 18.00. Od tego czasu nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania, nie nawiązała kontaktu z rodziną - mówi nam Sebastian Imiołczyk z Policji w Chorzowie.

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy kol. blond - długie proste, oczy piwne. Znaki szczególne - nosi aparat ortodontyczny.

W chwili zaginięcia ubrana była w: kurtkę koloru zielonego, chustę koloru szarego, spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe czarne z białym napisem NIKE, czapkę koloru szarego z napisem NASA.

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy