Aplikacja GAMA

i

Autor: Centrum Kultury Victoria

Cała GAMA możliwości! Gliwice mają swoja aplikację!

2023-03-27 13:05

Gliwicka Aplikacja Miejskich Aktywności – tak nazywa się nowa aplikacja, która w jednym miejscu zbiera wszystkie wszystkie informacje. Od wydarzeń kulturalnych, poprzez miejsca aktywności fizycznych do miejsc w których można dobrze zjeść.

- Takie najważniejsze funkcjonalności tej aplikacji to oczywiście kalendarz wydarzeń, ale nie tylko kulturalnych czy rozrywkowych, ale także sportowych czy związanych ze sferą społeczną. Mamy tutaj także cały zestaw kategorii miejsc, które w Gliwicach warto odwiedzić albo takie, które na mapie miasta znajdować się powinny - mówi Paweł Ciepliński z Centrum Kultury Victoria.

Gliwicką Aplikację Miejskich Aktywności można pobrać bezpłatnie na telefon. Osoby, które nie korzystają z telefonów, mogą wybrać wersję www – gama.gliwice.eu. Aplikacja przystosowana jest do potrzeb użytkowników ze szczególnymi potrzebami, co oznacza, że posiada takie funkcje jak kontrast i zmiana rozmiaru czcionki oraz inne udogodnienia oferowane przez systemy zainstalowane standardowo w urządzeniach mobilnych. Każdy przedsiębiorca lub organizator wydarzeń kulturalnych i sportowych chcący umieścić swoje wydarzenie lub instytucję w aplikacji proszony jest o kontakt z Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Ola Grochowska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE