Bytomianka znalazła się na prestiżowej liście magazynu Forbes

i

Autor: arch. prywatne

Duże wyróżnienie

Bytomianka znalazła się na prestiżowej liście magazynu "Forbes"

Karolina Kruszewska, mieszkanka Bytomia, została doceniona przez magazyn "Forbes". Studentka Akademii Sztuk Pięknych znalazła się bowiem wśród finalistów konkursu "25 under 25". Otrzymała ona wyróżnienie w kategorii działalność społeczna i zrównoważony rozwój.

Karolina Kruszewska z Bytomia doceniona przez magazyn "Forbes"

Bytomianka Karolina Kruszewska otrzymała wyróżnienie w kategorii działalność społeczna i zrównoważony rozwój w ramach konkursu "25 under 25", który jest organizowany przez magazyn "Forbes".

Przypomnijmy, że to już piąta edycja tego konkursu, w którym doceniana jest zdolna młodzież w naszym kraju. W tym roku spłynęło aż 700 zgłoszeń osób przed 25 rokiem życia, którzy swoich sił próbowali w pięciu kategoriach:

  • biznes,
  • działalność społeczna i zrównoważony rozwój,
  • nauka,
  • nowe technologie oraz
  • pozytywny wpływ.

Bytomianka stworzyła wyjątkowy projekt

Najzdolniejsze osoby wyłoniła kapituła, która składała się z przedstawicieli świata biznesu, nauki, nowych technologii czy mediów. 

- Poznałam niesamowitych ludzi z pasją z różnorodnych dziedzin takich jak: biznes, nauka, nowe technologie, działania społeczne. Dziękuję kapitule za wyróżnienie projektów, które tworzę. Rozmowy z laureatami i mentorami dały mi dużą motywację i pomysły na kolejne projekty - powiedziała, cytowana przez bytomski magistrat, Karolina Kruszewska, projektantka i twórczyni nagradzanego projektu "Pose", o którym na naszych łamach zresztą pisaliśmy. 

Wspomniany projekt jest związany z edukacją seksualną dla osób niewidomych. Składa się on z opisów i części merytorycznej przygotowanych we współpracy z doktor Dagną Kocur, która jest edukatorką seksualną, oraz audiodeskrypcji z lektorką, a także przestrzennych figurek, które mają w prosty sposób pokazać, jak wygląda pięć podstawowych pozycji seksualnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE