Brutalne pobicie kobiety w centrum Katowic. Sprawca wciąż się ukrywa

i

Autor: Twitter/Kasienka z Marsa Policja zna personala napastnika, ale ten wciąż pozostaje nieuchwytny

Brutalne pobicie kobiety w centrum Katowic. Sprawca wciąż się ukrywa i pozostaje nieuchwytny

2021-08-03 12:57

Barbarzyńskie zachowanie na ulicy Mariackiej w Katowicach. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać jak mężczyzna w czarnej koszulce dosłownie nokautuje kobietę, z którą chwilę wcześniej się spierał. Kobieta po silnym ciosie traci przytomność i upada na ziemię. Agresywny napastnik ucieka i do tej pory nie został złapany przez policję, choć służby ustaliły już jego tożsamość.

To, co w ostatnich dniach dzieje się w Katowicach przechodzi ludzkie pojęcie. Bójki i agresywne zachowania są niestety na porządku dziennym. Po jednej z awantur doszło do strasznej tragedii, w której zginęła 19-letnia kobieta. Ale jest jeszcze jedna sytuacja, która wstrząsnęła mieszkańcami miasta. Chodzi o agresywne zachowanie pewnego mężczyzny, który brutalnie pobił bezbronną kobietę. Ta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Całe zajście miało miejsce na ulicy Mariackiej w Katowicach. Na nagraniu umieszczonym w sieci widzimy jak mężczyzna w czarnej koszulce zaczepia pewną kobietę. Podpity agresor mówi kobiecie, że "wjedzie w nią o 6.00 i będzie ją r***ł do 12.00". Ta nie pozostała dłużna. - Taki cwaniak jesteś? - spytała sprawcy. Chwilę później w obronie kobiety staje mężczyzna w białej koszulce, ale to tylko powoduje większą agresję u "cwaniaka". Dochodzi do bójki pomiędzy mężczyznami. Chce ich rozdzielić wspomniana wcześniej kobieta, ale gdy to robi, mężczyzna w czarnej koszulce odwraca się i wymierza jej potężny cios pięścią w twarz, a następnie jeszcze kopie po głowie i ucieka.

Kobieta od razu po pierwszym ciosie traci przytomność. Wiadomo, że trafiła do szpitala i ma poważne obrażenia twarzoczaszki i potylicy. Policjanci z Katowic nagranie całego zajścia oczywiście już widzieli. Nie udzielają jednak szczegółowych informacji w tej sprawie. Zapewniają jedynie, że znają już personalia napastnika, ale ten wciąż ukrywa się i pozostaje nieuchwytny.

Marysia Sadowska w bikini na plaży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE