Wypadek Bieruń

i

Autor: 112tychy.pl

Potrącenie dziecka

Bieruń: 11-latka na hulajnodze wjechała wprost pod jadący samochód. Trafiła do szpitala

W Bieruniu na ul. Warszawskiej doszło do groźnego zdarzenia. 11-latka jadąca na hulajnodze wjechała wprost pod samochód. Z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Jak informuje portal 112tychy.pl, w środę 24 maja, około godziny 14.30 dyżurny z komendy policji w Bieruniu otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dziecka poruszającego się na hulajnodze.

Na miejsce zdarzenia – ul. Warszawską – wysłano policyjny patrol i zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że 11-latka wjechała na hulajnodze wprost pod jadący samochód BMW.

W wyniku potrącenia 11-letnia dziewczynka z obrażeniami ciała nie zagrażającymi jej życiu została przetransportowana do szpitala na dokładne badania.

W trakcie działań służb ruch na ul. Wawelskiej odbywał się z utrudnieniami. Policjanci z Bierunia prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Tragiczny wypadek. Zginęli ludzie

Zobacz zdjęcia

Wiadomości ze Śląska

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE