Bielsko-Biała: Pies wypadł z auta i zawisł na szelkach. Właściciel poszedł na 5 minut do sklepu

2022-10-13 10:21
Pies zawisł na parkingu koło Sarniego Stoku
Autor: Bielskie Drogi / Facebook

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę 12 października 2022 r. Na parkingu pod galerią handlową Sarni Stok w Bielsku-Białej pies wypadł z auta i zawisnął na szelkach. Pierwsza zareagowała ochrona obiektu.

W czwartek 12 października, w godzinach popołudniowych zauważono, że z tyłu jednego z zaparkowanych samochodów znajduje się pies. Czworonożny przyjaciel człowieka wisiał w szelkach. Właściciel, który zostawił pupila miał pójść na 5 minut do sklepu. Pies miał inne plany niż czekanie i postanowił opuścić pojazd uchyloną tylną szybą. Pech chciał, że zaczepił się szelkami i w rezultacie zawisł z tyłu auta.

Pies zawisł w szelkach na parkingu

Patrol podjechał na miejsce, okazało się że właściciel samochodu i psa wyszedł dosłownie na 5 minut, co potwierdziło nagranie na monitoringu. Zostawił psa w samochodzie z otwartą tylną szybą i ten pies prawdopodobnie oparł się o szybę i przez nią wypadł. On nie miał smyczy, miał założone tylko szelki i zawisnął na tych szelkach, ale nie wisiał, tylko łapami oparł się o tylny zderzak – informuje oficer prasowy asp. sztab. Katarzyna Chrobak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Całą sytuację miała zauważyć ochrona obiektu. Jak informują policjanci jeden z ochroniarzy miał włożyć psa z powrotem do samochodu. - Ochroniarz zauważył sytuację i włożył psa z powrotem do samochodu. Policjanci nie stwierdzili zagrożenia, bo pies został w samochodzie na 5 minut. Właściciel po tym czasie wrócił, szybę miał uchyloną, więc dopływ powietrza został zapewniony. Taka sytuacja się wydarzyła, ale wszystko się skończyło szczęśliwie – dodaje asp. sztab. Chrobak.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE