Bercik som w doma. Ta przeróbka filmu o Kevinie rozbawi was do łez. Zobaczcie [WIDEO]

2019-12-27 8:41
Bercik som w doma
Autor: Niklaus Pieron

Niklaus Pieron, znany śląski youtuber wziął na warsztat kolejny kinowy hit i postanowił przerobić go na śląską modłę. Tym razem padło na "Kevina samego w domu". Ta przeróbka świątecznego hitu rozbawi was do łez. Zobaczcie po śląsku przygody Bercika co został sam w doma.

Bercik som w doma, czyli śląska wersja Kevina samego w domu

Familia Muszalików wybrała się na urlaub, ale zapomnieli się o jednej małej rzeczy - o swoim Berciku co został som w doma. Śląska wersja Kevina samego w domu potrafi rozbawić do łez. Zobaczcie co na święta przygotował znany śląski youtuber Niklaus Pieron.

Świąteczny klimat wjechał na pełnej. A święta przecież bez "Kevina samego w domu" nie maja prawa bytu. Rezolutny siedmiolatek od ponad 25 lat umila święta w polskich domach. Ale śląska odmiana tej znanej komedii również daje radę, szczególnie że przygotował ja twórca, który już pokazał, że potrafi z pomysłem i humorem przerabiać kinowe hity. Tym razem Niklaus Pieron z Bytomia zajął się Kevinem, ale już wcześniej mogliśmy obejrzeć jego śląskie wersje Wiedźmina, Gwiezdnych Wojen czy Jokera.

Jakimi kinowymi produkcjami zajmie się teraz Niklaus Pieron. Śląskie wersje jakich hitów będziemy mogli jeszcze obejrzeć? Youtuber z Bytomia z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE