Bardzo groźny wypadek autobusu na DK78 w Siewierzu. Autobus wisi między wiaduktami. Jest wielu rannych [ZDJĘCIA]

2020-04-28 7:39 NAU

No bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek, 28 kwietnia około godziny 5 rano na trasie DK78. Autobus wiozący pasażerów zderzył się z samochodem osobowym i zawisł pomiędzy wiaduktami. Jest wielu rannych. Szczegóły na slask.eska.pl.

Groźny wypadek autobusu na D78 w Siewierzu. Droga na Tarnowskie Góry zablokowana. Jest wielu rannych

Do tego groźnego zdarzenia doszło tuż po godzinie 5 rano we wtorek 28 kwietnia na DK78 na obwodnicy Siewierza. Autobus realizujący przewóz pracowniczy zderzył się z samochodem osobowym marki Volkswagen Polo. Po kolizji autobus zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne, po czym zawisł pomiędzy wiaduktami.

- Autobusem podróżowało 12 osób plus kierowca. Wszyscy trafili na konsultację lekarską. Trzy osoby są nieco bardziej poszkodowane. To 71-letni kierowca autobusu oraz dwóch pasażerów. 41-letni kierowca volkswagena nie odniósł obrażeń - mówi nam kom. Paweł Łotocki, rzecznik policji w Będzinie.

Utrudnienia na obwodnicy Siewierza mogą potrwać jeszcze nawet kilka godzin. Policja jest na miejscu i kieruje na objazdy. Na miejscu trwają czynności. Śledczy wyjaśnią szczegóły tego zdarzenia.

COŚ DOBREGO #12

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.