Animator Sosnowiec. Tu organizują najlepsze eventy, wydarzenia rozrywkowe oraz animacje dla dzieci [ZDJĘCIA]

2020-10-12 5:34 Artykuł sponsorowany

Chcesz zorganizować świetną imprezę albo animacje dla dzieci? Animator Sosnowiec zrobi to najlepiej. Firma Animator zajmuję się organizacją czasu wolnego. organizuje eventy oraz inne wydarzenia rozrywkowe. Obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. Firma ma też sklep, wypożyczalnie strojów i popularną platformę internetową .

Animator Sosnowiec to firma, która profesjonalnie zajmuje się organizacją czasu wolnego. Organizuje imprezy firmowe, animacje dla dzieci i inne wydarzenia rozrywkowe.

- Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Prowadzimy animacje w parkach rozrywki, podczas wydarzeń miejskich, akcjach promocyjnych czy w galeriach handlowych. Obszar naszej działalności skupiony jest na śląsku, jednakże realizujemy większe wydarzenia na terenie całej Polski - mówią przedstawiciele firmy.

Animator Sosnowiec ma w swojej ofercie trzy typy imprez rozrywkowych:

 • Imprezy firmowe,
 • Event Animator,
 • Imprezy i animacje dla dzieci.

Imprezy firmowe

Animator Sosnowiec to profesjonaliści. Specjaliści z firmy tworzą eventy ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Każdy z nich to świetna zabawa, odpoczynek, a także duża dawka dobrego humoru. A wszystko to dzięki ciężkiej pracy całego doświadczonego zespołu. 

Szczególny nacisk kładziemy na etap tworzenia nowych pomysłów. Na zlecenie klienta zajmujemy się organizacją wybiórczych atrakcji bądź całego eventu. Utrzymanie klimatu każdej imprezy to nasz cel główny, który każdorazowo jest osiągany - przekonuje przedstawiciele firmy Animator.

Event Animator

Zespół Animator do każdego zlecenie podchodzi indywidualnie i z nową energią do działania. Techniczna obsługa imprez jest dopracowana w najmniejszych detalach. Mając na uwadze, że każdy event to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe, zespół działa wielowymiarowo.

Firma Animator sukcesywnie realizuje takie projekty jak:

 • jubileusze,
 • otwarcia obiektów,
 • ekskluzywne gale,
 • kameralne bankiety,
 • promocje produktów.

Imprezy dla dzieci

Firma Animator to specjaliści od organizowania wydarzeń rozrywkowych dla najmłodszych. W swojej ofercie ma:

 • pikniki rodzinne,
 • animacje na weselach i komuniach,
 • bale karnawałowe,
 • imprezy urodzinowe.

Pikniki rodzinne

Firma Animator z Sosnowca to lider branży animacyjnej w zakresie kompleksowej organizacji pikników rodzinnych. To przedsięwzięcia, które wymagają ogromnego zaangażowania i zapewnienia wielu atrakcji. Potrzebujesz sceny, cateringu, nagłośnienia, obsługi animacyjnej, waty cukrowej, popcornu, dmuchańców, a może konferansjera, który poprowadzi całą imprezę? Oferta atrakcji piknikowych firmy Animator jest naprawdę duża.

Animacje na weselach i komuniach

Program animacyjny dostosowany jest do dzieci w różnym wieku. Wszystkie atrakcje dobierane są z uwzględnieniem miejsca do zabaw w restauracjach i na salach weselnych. Zespół "Animatora" zapewnia dzieciom najlepszą zabawę i opiekę, a rodziców zaprasza do wspólnego świętowania z Parą Młodą. Wśród atrakcji nie zabraknie Mini Disco, modelowania balonów, pokazu ogromnych baniek mydlanych, zabaw z chustą animacyjną, rywalizacji sportowych czy konkursów.

Bale karnawałowe

Podczas bali karnawałowych doświadczony zespół animatorów przenosi uczestników do gorącego Rio de Janeiro. Zapewnia profesjonalny sprzęt nagłaśniający i niesamowitą oprawę muzyczną. Parada karnawałowa, prezentacja strojów czy szalone tańce animacyjne to dopiero początek długiej listy propozycji karnawałowych. Na balu możecie spodziewać się kul dyskotekowych, wytwornicy dymu, baniek mydlanych czy wytwornicy śniegu. Czas umilać będą tematyczne zabawy oraz konkursy.

Imprezy urodzinowe

Dla każdego dziecka urodziny to wyjątkowy czas. Wizyta gromadki kolegów i koleżanek to nie lada wyzwanie dla rodzica. Zorganizowanie im czasu wymaga wielu przygotowań i ogromnej cierpliwości. Zaufaj ekspertom i pozwól, aby zrobili to za Ciebie. Specjaliści z firmy Animator doobiorą program animacji do upodobań dzieci. Dostosują zabawy do wieku i zainteresowań uczestników. Pozwólcie sobie na małą przyjemność w tym ważnym dniu.

Wypożyczalnia strojów

Firma prowadzimy również wypożyczalnię strojów o nazwie Wypożyczalnia Strojów Animator, która znajduje się przy ulicy Modrzejowskiej 32a w Sosnowcu. Znajdują się tam stroje na różne okazję: Halloween, Jasełka, Mikołaj czy Karnawał. Klienci znajdą stroje superbohaterów, gwiazd filmowych i muzycznych, stroje orientalne, duchowieństwa, mundurowe, etniczne oraz maskotki reklamowe. A co najważniejsze stroje są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Sklep animator

Przy ulicy Modrzejowskiej 32a w Sosnowcu znajduje się także Sklep Animator, gdzie sprzedawane są artykuły imprezowe w tym balony. Klienci mogą zakupić:

 • gadżety na imprezę,
 • upominki,
 • balony,
 • hel do balonów,
 • akcesoria dekoracyjne,
 • piniaty,
 • tematyczne zestawy urodzinowe.

- Z nami klienci mogą zorganizować niezapomniane urodziny, jubileusze, wieczór panieński/kawalerski, roczek dziecka, przyjęcie weselne, komunijne czy z okazji chrztu świętego - zapewniają przedstawiciele firmy Animator Sosnowiec.

Platforma internetowa - Wyślij Balona

Animator Sosnowiec ma też własną platformę internetową o nazwie "Wyślij Balona". gdzie klienci mogą zamówić bliskiej osobie pudło balonowe. Usługa ta jest opcją wysyłkową. Pakujemy wybrane przez klienta kompozycje balonowe w eleganckie białe pudło, wyłożone w środku dekoracyjną bibułką. Balony można wysłać do bliskiej osoby na różnego rodzaju uroczystości typu: ślub, urodziny, Walentynki, Dzień Mamy/Taty, Dzień Babci/Dziadka oraz po prostu bez okazji.

Szczegóły na: wyslijbalona.pl

Artykuł sponsorowany