21-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności

i

Autor: KMP Mikołów

Narkotyki w Mikołowie

21-latek spanikował i wyrzucił marihuanę przez okno samochodu

Panika jest najgorszym doradcą, o czym boleśnie przekonał się pewien 21-latek. Na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył, a foliowy woreczek z suszem wyrzucił przez okno. Jednak ta próba zaczarowania rzeczywistości na nic się nie zdała. Teraz młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w środę 22 marca wieczorem na jednym z osiedli w Mikołowie. Mężczyzna siedzący za kierownicą osobowej skody na widok radiowozu wyraźnie spanikował. Gwałtownie przyspieszył, po czym skręcił w jedną z wąskim uliczek. To dało mikołowskim policjantom do myślenia.

W międzyczasie kierowca otworzył okno samochodu i wyrzucił coś małego ze środka. Chwilę później się zatrzymał. Być może myślał, że uda mu się zwieść policjantów. Nic z tego. Mundurowi znaleźli na ziemi woreczek z marihuaną.

21-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia mundurowi odprowadzili go do miejscowej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania ponad 40 działek dilerskich marihuany. Podejrzanemu grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE