Nastolatka spadła z 10. piętra bloku

i

Autor: 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

Tragedia w Tychach

16-latka spadła z dachu budynku. Nie udało się jej uratować

Ratownicy przez niemal godzinę walczyli o życie dziewczyny. Niestety nie udało się jej uratować.

AKTUALIZACJA: Dziewczyny nie udało się uratować. Po niemal godzinnej walce ratownicy odstąpili od reanimacji. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. 

Dramat w Tychach. 16-latka spadła z sześciopiętrowego budynku

Tragiczna sytuacja w Tychach. W czwartek 23 marca na krótko po godz. 18 tyscy policjanci otrzymali zgłoszenie w sprawie upadku z wysokości. 16-letnia dziewczyna spadła z z dachu sześciopiętrowego budynku przy ul. Darwina. 

Do akcji ratowniczej zadysponowano śmigłowiec LPR. Aktualnie trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Dziewczyna jest nieprzytomna. Wszystkie zespoły ratownicze są w gotowości, by przetransportować ranną do szpitala. 

Na miejsce jedzie prokurator. Będzie nadzorował pracę policji. Na razie nie wiadomo, jakie były okoliczności zdarzenia: czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy była to próba samobójcza. 

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych: 

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE