Zniszczył windę na stacji PKP w Siedlcach. Szuka go policja

i

Autor: fot. KMP w Siedlcach

Zniszczył windę na dworcu PKP w Siedlcach. Szuka go policja

2023-02-11 10:15

Siedleccy policjanci apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach. Jest on podejrzany o dokonanie aktu wandalizmu. Miał umyślnie uszkodzić windę, znajdującą się w tunelu pod torami na stacji PKP „Siedlce”. Spowodowało to straty w wysokości 23 tys. zł!

– Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie umyślnego uszkodzenia szyby w drzwiach windy, która znajduje się w tunelu przejścia podziemnego pod torami na stacji „Siedlce” i spowodowanie w ten sposób straty w kwocie 23 000 zł na szkodę PKP Polskie Linie Kolejowe. Aktu wandalizmu dokonano 9 grudnia 2022 roku – informuje podkom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy siedleckiej komendy.

Zniszczył windę na stacji PKP w Siedlcach. Szuka go policja

i

Autor: fot. KMP w Siedlcach

Osoby, które rozpoznają osobę z załączonych fotografii, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod numerami tel.: 47-707-23-60 lub 112.

Jakość załączonych zdjęć jest niezależna od KMP Siedlce.

Sonda
Czy kary za akty wandalizmu powinny być bardziej dotkliwe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE