Złodziej chciał sprzedać ukradzione rzeczy właścicielowi

2023-01-25 7:55
Wzięli wędki i poszli łowić. Wcale nie chodziło im o ryby. Zdradził ich jeden szczegół
Autor: Ben_Keerckx / CC0 / pixabay.com

O pechu może mówić 27-latek z powiatu węgrowskiego, który ukradł akcesoria wędkarskie warte ponad 3,5 tys. zł. Młody mężczyzna sprzedał ukradzione rzeczy przypadkowym osobom, kupno po okazyjnej cenie zaproponował m.in. właścicielowi ukradzionych przedmiotów.

- Policjanci z wydziału kryminalnego węgrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w minionym tygodniu ukradł z jednego z garaży na terenie Węgrowa wędki oraz inne akcesoria niezbędne do wędkowania na łączna kwotę ponad 3600 zł. Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili , iż sprawcą kradzieży jest mieszkaniec powiatu węgrowskiego. 27 – latek powiedział policjantom, że skradzione rzeczy sprzedał przypadkowym osobom. Jak się okazało jedna osób, której proponował sprzedaż był właściciel tych rzeczy – wyjaśnia mł.asp Monika Księżopolska z KPP w Węgrowie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE