Pawlun i Markiewicz

i

Autor: mat. pras.

Zawodnicy KPS Siedlce powołani do kadry

2021-08-17 16:17

Dwaj siatkarze KPS-u Siedlce zostali powołani do kadry Polski U-21, która przygotowuje się do udziału w mistrzostwach świata.

Trener Daniel Pliński powołał do kadry rozgrywającego KPS-u Dawida Pawluna, a także środkowego bloku Adriana Markiewicza. Zawodnicy siedleckiej drużyny już wcześniej mieli okazję występować z "orzełkiem na piersi", podkreślają, że gra w reprezentacji to wielka radość i powód do dumy.

Mistrzostwa globu z udziałem 16 drużyn zostaną rozegrane w dniach 23 września - 3 października we Włoszech i Bułgarii. Zawodnicy KPS Siedlce pierwsze zgrupowanie kadry rozpoczynają 18 sierpnia.

KPS Siedlce

i

Autor: mat. pras.

Skład kadry U-21 na MŚ 2021

rozgrywający: Dawid Pawlun, Igor Gniecki, Mikołaj Słotarski, atakujący: Przemysław Kupka, Bartosz Gomułka, Dawid Dulski, środkowi: Karol Urbanowicz, Jakub Strulak, Adrian Markiewicz, Jordan Zaleszczyk, przyjmujący: Jakub Czerwiński, Jakub Kraut, Antoni Kwasigroch, Michał Gierżot, libero: Maciej Nowowsiak, Krzysztof Kołtowski

inf. pras.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE