Zaginęła 54-letnia mieszkanka Siedlec [AKTUALIZACJA: odnaleziona! Dziękujemy za udostępnianie zdjęcia!]

i

Autor: fot. KMP w Siedlcach

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Siedlec [AKTUALIZACJA: odnaleziona! Dziękujemy za udostępnianie]

2022-10-25 11:17

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje zaginionej 54-latki z Siedlec, która wczoraj (24 października) wyszła z domu, ale dotychczas do niego nie powróciła. Rodzina zaginionej nie może się z nią skontaktować. Policjanci apelują do mieszkańców miasta i okolic o zgłaszanie na komendę wszelkich informacji o możliwych miejscach pobytu siedlczanki. AKTUALIZACJA: siedlczanka została już odnaleziona. Dziękujemy za udostępnianie informacji!

– Poszukujemy Grażyny Adamczyk, 54-latki zamieszkałej w Siedlcach, która w dniu wczorajszym (24 października 2022 roku) wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis poszukiwanej jest następujący: ma ona ok 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru rudego, sięgające do uszu. Ubrana była prawdopodobnie w jasno brązowy płaszcz i miała czerwoną torebkę. Kobieta ma ortezę na prawym ramieniu – mówi nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej siedlczanki proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod numerem tel.: 25 643 23 60 lub 112.

AKTUALIZACJA: 

Siedlczanka została odnaleziona! Dziękujemy za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o zaginięciu.

Sonda
Czy obchodzisz Halloween?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE