WOŚP 2020 - ile zebrano podczas finału orkiestry w Siedlcach?

2020-01-24 14:59
Pieniążki
Autor: Canva.com

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był głośny w całej Polsce. Wolontariusze wyszli na ulice Siedlec by zbierać pieniądze na szczytny cel. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu przeznaczonego na ratowanie zdrowia i życia najmłodszych pacjentów, którzy potrzebują różnego rodzaju operacji. Ile udało się zebrać mieszkańcom Siedlec?

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 12 stycznia. Zanim wszystkie pieniądz zostaną policzone, upłynie jeszcze wiele wody w rzekach. W Siedlcach mogliśmy bawić się na wiele sposobów. W lesie Sekulskim odbył się 28 km marsz nordic walking z Klubem NoWi Siedlce, a w Kręgielni Factory 157 i Sali Zabaw Młynek mogliśmy zakupić fanty i słodycze. W Galerii Siedlce swoje motocykle zaprezentowali Free Motor Bikers Siedlce. Podczas wszystkich tych imprez i wielu, wielu innych zebrano pieniądze, które przekazane zostaną na tegoroczny cel WOŚP. Kwota zebrana podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dużo większa niż w roku ubiegłym!

WOŚP 2020 - ile zebrano w Siedlcach?

Ponad 210 tys. złotych - tyle udało zebrać się podczas imprez, które odbyły się w Siedlcach oraz na ulicach miasta. To prawdziwy rekord! Pełną kwotę jaką zebrała Orkiestra poznamy najprawdopodobniej na początku marca 20202.