Wola Suchożebrska: kierowca zginął, przygnieciony przez śmieciarkę [FOTO]

2021-05-14 15:20 Monika Półbratek
Wola Suchożebrska wypadek
Autor: fot. OSP Suchożebry Przewrócony na drodze samochód ciężarowy spowodował spore utrudnienia w ruchu. Jego kierowca nie żyje

Na trasie Siedlce-Sokołów Podlaski doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Wola Suchożebrska przewróciła się śmieciarka, a przygnieciony jej ciężarem kierowca zginął. Wypadek spowodował też duże utrudnienia w ruchu na DK 63.

Z niewiadomych mi jeszcze przyczyn ciężarówka zsunęła się z drogi i przygniotła kierowcę, który jechał jako jedyny tym samochodem. Wypadł on ze środka i został częściowo przygnieciony. Podjęta była akcja ratująca życie, ale lekarz stwierdził zgon – informuje mł. bryg. Paweł Kulicki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach.

W okolicy miejsca wypadku droga krajowa nr 63 jest zablokowana. Mundurowi kierują na objazdy.

– Potwierdzam, że w miejscowości Wola Suchożebrska doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Zginął 62-letni mężczyzna z Siedlec. Objazdy są wyznaczone w miejscowości Chodów w stronę Węgrowa. Od strony Sokołowa Podlaskiego ruch również kierowany jest na Węgrów – informuje Małgorzata Mazurek z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Na miejscu wypadku policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do ok. godz. 18.00. 

Za zdjęcia dziękujemy OSP w Suchożebrach.

Zobacz na filmie, jak wygląda nowy oddział rehabilitacji kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siedlcach