skrzydła mocy

i

Autor: JS

Warsztaty „Skrzydła Mocy”. Są jeszcze wolne mejsca

2022-07-27 18:50

Połączenie zabawy i terapii. Fundacja Rozwoju i Edukacji „Skrzydła” organizuje wakacyjne warsztaty dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi i rozwojowymi oraz ich rodziców. W programie m.in. leśne spotkania, zajęcia socjoterapeutyczne, kurs asertywności i liczne konsultacje ze specjalistami. Chętni mogą się zapisywać.

Wakacyjne warsztaty „Skrzydła Mocy” to propozycja dla dzieci z Siedlec i gminy Siedlce, w wieku od 4 do 12 lat. Coś dla siebie znajdą też rodzice.  - W czasie wakacji dzieci mogą spędzić czas w sposób rozwojowy, biorąc udział w różnych ciekawych formach zabawy - mówi Małgorzata Mazurek, prezes Fundacji Rozwoju i Edukacji „Skrzydła”.

Oferta zajęć jest bardzo bogata. - Przygotowaliśmy warsztaty leśne, które odbywają się na siedleckiej Sekule, warsztaty socjoterapeutyczne i tutaj będziemy się skupiali na pewnych trudnościach dzieci, będziemy się starali przepracować i wydobyć te elementy zachowania dziecka, nad którymi należy popracować, w ramach projektu będą też warsztaty asertywności, które pomogą dziecku lepiej wyrażać swoje potrzeby, wyznaczać swoje granice - wymienia organizator. To nie wszystko. Dostępne będą też grupy wsparcia online dla rodziców i dzieci, konsultacje psychoedukacyjne, prawne, z pracownikiem socjalnym i doradcą zawodowym.

Warsztaty są bezpłatne. Finansuje je samorząd Mazowsza.

Zainteresowani mogą zapisywać się przez stronę Fundacji Rozwoju i Edukacji „Skrzydła” lub telefonicznie - nr 539 013 090. Liczba miejsc jest ograniczona.

warsztaty

i

Autor: JS

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Szukamy imion i nazwisk na mapie świata

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij nazwę państwa. Wyspy Świętego ... i Książęca