Urzędnicy proszą mieszkańców Siedlec o omijanie remontowanej alejki w parku miejskim

2020-09-15 14:32 Monika Półbratek
Mimo obecności ekipy remontowej i prowadzonych prac, mieszkańcy wciąż korzystają z remontowanej alejki w parku
Autor: Monika Półbratek Mimo obecności ekipy remontowej i prowadzonych prac, mieszkańcy wciąż korzystają z remontowanej alejki w parku

Pracownicy Urzędu Miasta apelują o to, by osoby korzystające z siedleckiego parku „Aleksandria” nie wchodziły na teren prac modernizacyjnych. Nie jest to bezpieczne, a dodatkowo może utrudniać pracę ekipie budowlanej, która dokonuje remontu części ścieżki okalającej park.

– Docierają do nas takie głosy, i obserwujemy w trakcie narad, które mamy na budowie w parku, że mieszkańcy chodzą po tej części parku i po tych alejkach, które nie są jeszcze zakończone. Chciałabym poprosić i podkreślić, że jeżeli ktoś wchodzi na plac budowy – bo alejka, która w tej chwili jest wykonywana, to jest plac budowy – to robi to na własne ryzyko. Plac budowy jest oznaczony, jest zagrodzony, i bardzo byśmy prosili, żeby mieszkańcy omijali ten obszar – mówi Anna Więckiewicz, Naczelnik Wydziału Programów Rozwojowych w Urzędzie Miasta Siedlce.

Prace nad budową dalszego ciągu alejki, która biegnie wokół parku, przebiegają w szybkim tempie. Planowo mają potrwać do 26 września, ale możliwe, że zakończą się wcześniej.

W kolejnych miesiącach, jeszcze przed końcem roku, w „Aleksandrii” trwać będą także inne roboty, związane z wymianą oświetlenia alejki i z nasadzeniami kwiatów.

O omijanie remontowanych ścieżek prosi też ekipa remontowa
Autor: Monika Półbratek O omijanie remontowanych ścieżek prosi też ekipa remontowa
Łabędzia rodzina – Jezioro Ukiel Olsztyn